• Новак
Менхетн 65 W USB-C GaN Техника Моќ Испорака (PD) Ѕидот Полначот – 1 Порт, Ултра Компактен, Променливи НАС, ЕУ & велика БРИТАНИЈА Приклучоци за Патници-Брзо Полнење iPhone, Edge, Га

Менхетн 65 W USB-C GaN Техника Моќ Испорака (PD) Ѕидот Полначот – 1 Порт, Ултра Компактен, Променливи НАС,

DEN 1445.28

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ga N техника & ПИ чипсет за максимална ефикасноста на полнење до над 93%.USB-C Моќ Испорака (PD) порт доставување до 65 W за полнење на лаптоп, лаптоп, Ultrabook, таблета или друг USB-C напојува уред.Се снабдува со заменлив САД, ЕУ и велика БРИТАНИЈА приклучоци.Преоптоварување, над-струја и се прегрее заштита.Ултра-компактен, преносни и стилски дизајн за лесна за патување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полнач за Мобилен Телефон со Полначот Ѕидни Држачи за Брзо Полнење Брз Полнач Главата Мобилен Телефон Полначот

Големина : EU4.2*2.5*9 CM ,НИ 4.2*2.5*7.5 CM.Материјал : ABS.Боја : како на слики шоу.Количина : 1pc.Пакет Се Вклучени : 1*Пол

DEN 102.00