• Новак
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung S5503

Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung S5503

DEN 1670.40

Достапност
Достапно за нарачка

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2 A.Приклучокот Големина : Микро USB.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полнач за Мобилен Телефон со Полначот Ѕидни Држачи за Брзо Полнење Брз Полнач Главата Мобилен Телефон Полначот

Големина : EU4.2*2.5*9 CM ,НИ 4.2*2.5*7.5 CM.Материјал : ABS.Боја : како на слики шоу.Количина : 1pc.Пакет Се Вклучени : 1*Пол

DEN 102.00