• Новак
OCIOLI Фаза на Месечината Ѕид Виси Месечината Оркестарот Ѕидни Украси со Метални Синџири за Статистика бебе соба Спална соба Прозорец Декоративни Ѕид Уметност Украс?

OCIOLI Фаза на Месечината Ѕид Виси Месечината Оркестарот Ѕидни Украси со Метални Синџири за Статистика бебе

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дома декор : Оваа убава Фаза на Месечината Гарланд изгледа елегантно и совршено за вашиот дом.Оваа прекрасна Месечина банер ќе додадете контакт на бохемски се чувствувате и да оди совршено и со модерен или класичен декорација.ФАЗА на МЕСЕЧИНАТА ГАРЛАНД : Секое парче е оригинално, и во неа свој начин на ѕидовите.Хоризонтална или вертикална месечината ѕид уметност го прави совршен ѕид банер.Овој оригинален бохемски декоративни гарланд одговара на било дома декор, Најдобриот подарок идеи за вашите семејства и пријатели во Божиќ, Нова година, или Куќа затоплување, Дипломирањето, Годишнина и повеќе.Материјали : Месечината е направен од висок квалитет на дрво и железо синџир со златен заврши.Доаѓаат со куки и проширување цевки, лесно да се инсталира и да се закачи на ѕид.Големина : Вкупната должина на синџирот е 45.6", месечината е 1.8" во дијаметар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат