• Новак
Brainerd 64770 Beaded Двојно Декоратор Ѕид Плоча / Прекинувач Плоча / Маска, Брусен Сатен Pewter

Brainerd 64770 Beaded Двојно Декоратор Ѕид Плоча / Прекинувач Плоча / Маска, Брусен Сатен Pewter

DEN 404.40

Достапност
Достапно за нарачка

Бранеа сатен pewter заврши.Beaded дизајн.За двојно рокер switch.Повисоки и пошироки од стандардните.Ја надополнува било оркестарот.Опис на производот Brainerd MFG Ко 64770 Бранеа Сатен Pewter Двојно GFCI Рокер Switch Ѕид Плоча е УЛ наведени.Повисоки и пошироко од стандардната големина ѕид плоча за подобрена покриеност.Од Производителот едноставна промена може да има огромно влијание врз изгледот и чувството на секоја соба.Промена од вашиот стар ѕид плочи и да даде секоја соба сосема нов чувствуваат.Искуство на изгледот на квалитетот Слобода Хардвер ѕид плоча.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Аниме Светлина Прекинувач Поклопец за Девојки,Симпатична Светлина Префрлете ги Опфаќа,2 Банда Декоративни Двојно

【Материјал】Аниме ѕид плоча е направена на нераскинливо поликарбонат термопластични, кој е издржлив, ф

DEN 688.56