• Новак
ELEGRP 2-Банда Screwless Декоративни Ѕид Плочи, Средината на Големината на Трајни Термопластични Faceplate Покритие за Декоратор Receptacle Штекер Прекинувач, УЛ Наведени (5 Пак, Мат

ELEGRP 2-Банда Screwless Декоративни Ѕид Плочи, Средината на Големината на Трајни Термопластични Faceplate

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Боја: Мат Black Height: 124 ± 0. ✅【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】 Да се Инсталира, едноставно посебно на предната и задната плочи, приложете ја задната плоча на ѕид со завртки обезбедени и се распарчи на предната плоча за чиста и софистициран изглед во само неколку минути.Дизајниран како на NEC стандард, Димензии : 4.Длабочина: 6.88" висина x 4.Завртки за фиксирање на плоча со користење на двете завртки.Ширина: 125.Да се отстрани, едноставно вметнете рамна глава завртка во неговото место на дното на чинија, а пресврт да го ослободите.5 mm Width: 125.Ве молиме имајте на ум дека постојат две покрена делови во одредување на плоча, и две мали места во чинија капак. Лесна Замена на Било кој Ѕид Плоча на Истите.Веднаш се воздигне на изгледот на соодветни места, кутиите на двата краја, светлина прекинувачи, GFCIs, USB места, тајмери, нежните, сензори и други стандардна големина декоративни жици уреди, и погоден за замена на било кој ѕид плоча на истите.Ќе не оставите видливи траги по гребење повремено.Нераскинлива Поликарбонат Термопластични Ѕид Плоча.Место на плоча покрие во текот на одредување на плоча.Snap на чинијата за сервирање ги покрие, кога ќе го слушнете звучен "клик", инсталацијата е завршена. ✅【Мат Финиш】 Правоаголна screwless ѕид плоча во мат финиш нуди низок профил, текстура изглед.Боја: Мат Црна Боја.Издржливост & Флексибилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Аниме Светлина Прекинувач Поклопец за Девојки,Симпатична Светлина Префрлете ги Опфаќа,2 Банда Декоративни Двојно

【Материјал】Аниме ѕид плоча е направена на нераскинливо поликарбонат термопластични, кој е издржлив, ф

DEN 688.56