• Новак
Ѕидниот Календар 2022 - Месечни Плоштадот Ѕидниот Календар 2022 со Дебела Хартија, Јан. 2022-Декември. 2022, Ѕидниот Календар 12 x 24 (Отворени), Месечен Календар со Unruled Блокови

Ѕидниот Календар 2022 - Месечни Плоштадот Ѕидниот Календар 2022 со Дебела Хартија, Јан. 2022-Декември. 2022,

DEN 1058.40

Достапност
Достапно за нарачка

89"), кои ви даваат дополнителна соба за jotting надолу задачи и состаноци и што го прави лесно да се место важни датуми.63(Отвори).????2022 СЕЗОНСКИ ПАРКОВИ CALENDAR - Големина 11. Јануари 2022 - декември 2022, покривање на 12 месеци на месечен приказ, следење на вашите секојдневни задачи и долгорочни цели, така можете да добиете повеќе направено за помалку време. 2022 КАЛЕНДАР ОСУМ : 0.W2022 КАЛЕНДАР ОСУМ : 0.94), што го прави лесно да се место важни датуми.Минатото и иднината месечна референцирање во месечната страници, исто така, помага да останете организирани.Флип преку страници и уживајте сценско фотографии на сите сезони паркови во нашиот календар 2022.Календарот е идеален подарок за некој кој е тешко да се купи за, и тоа е голема во последната минута подарок идеја. 2022 МЕСЕЧНА ЅИДНИОТ КАЛЕНДАР СО ПРЕМИУМ ДЕБЕЛА ХАРТИЈА.94), што го прави лесно да се место важни датуми.Следење на вашите секојдневни задачи и долгорочни цели, така можете да добиете повеќе направено за помалку време со 2022 ѕидниот календар. ????КАЛЕНДАР 2022 КАКО СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК - специјален подарок можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство.Секој ќе ви благодариме на сите во текот на годината за оваа внимателен подарок.Ѕидниот Календар 2022 со Сојузниот празници карактеристики unruled секојдневно блокови (1.63" Календар кој ги опфаќа јануари 2022 до декември 2022, кој 12 месеци на месечен приказ на страниците, да ги следи вашите дневни задачи и долгорочни цели, така можете да добиете повеќе направено за помалку време. 2022 МЕСЕЧЕН КАЛЕНДАР : Печатени со висок квалитет премиум бела хартија, со што се намалува мастило преку.Ние handpicked нашите прекрасни слики од само најдобрите фотографи во светот.P2022 МЕСЕЧЕН КАЛЕНДАР : Печатени со висок квалитет премиум бела хартија, со што се намалува мастило преку.ne-страница calendar layout карактеристики минатото и иднината месечен упатување + Празници означени + Џулијан датум + за дневен распоред за секој месец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат