• Новак
Том од Финска 2022 Календар (Геј, Квир уметност, Мажи, Кожени панталони )

Том од Финска 2022 Календар (Геј, Квир уметност, Мажи, Кожени панталони )

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Службен Том на Финска производ. 9"X13". 13 страници.Спирала Граница.Дел од Средствата одат за да на Том на Финска Фондацијата.Тешка хартија : Печатени на 120lb сјај покрие акции.Новиот Том од Финска 2022 Календар од страна Peachy Кралевите е преполна полн со класичен Квир уметност!Тринаесет класична Том илустрации кој голи studs, каубојци, leathermen, мускулите свињи, а една година е во вредност од големи пушки & испапчен!Календарот мерки 9"x13" — и отпечатена на тешка хартија акции.Цел твое денес — количините се ограничени!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат