• Новак
2021 Чарлс Wysocki Ѕидниот Календар, 13-1/2 x 12, Месечно (CWCW044921)

2021 Чарлс Wysocki Ѕидниот Календар, 13-1/2 x 12, Месечно (CWCW044921)

DEN 430.80

Достапност
Достапно за нарачка

ГОДИШНО ПЛАНИРАЊЕ – Одржувате вашиот распоред на организиран со духот на Американската слобода што Wysocki е дело опишува.Опфаќа 12 месец date range од јануари 2021-декември 2021. ЧАРЛС WYSOCKI УМЕТНИЧКИ ДЕЛА.Неговата Американа Календар слави богатството на почетокот на Американскиот Живот.Неговите теми се фати љубовта на живот, слобода, духовитост, поезија и секојдневна забава.МЕСЕЧНИ ПРЕГЛЕДИ – Еден месец е во текот на две страници со сликата на врвот и календар страница на дното.Ни трошка одредување на планови и белешки во unruled секојдневно блокови.ДЕКОРАТИВНИ ОРГАНИЗАЦИЈА – Висат на ѕидот во вашиот дом, канцеларија или во училиште за целосна година на планирање и пошироко.Печатени на сјајна текстура хартија.Мерки 13-1/2" x 12" затворена, 13-1/2" x 24" отвори.Чувајте вашиот распоред организиран со духот на почетокот на Американскиот Живот што Wysocki е дело опишува.Овој ѕид календар опфаќа 12 месец се движат од јануари 2021-декември 2021. На Американа Календар слави богатството на Чарлс Wysocki е уметнички дела.Неговите теми се фати љубовта на живот, слобода, духовитост, поезија и секојдневна забава.Еден месец е во текот на две страници со сликата на врвот и календар страница на дното.Ни трошка одредување на планови и белешки во unruled секојдневно блокови.Спакуван во лен-текстура подарок плик.Висат на ѕидот во вашиот дом, канцеларија или во училиште за целосна година на планирање и пошироко.Печатени на сјајна текстура хартија погодна за пенкало и молив notetaking.Мерки 13-1/2" x 12" затворена, 13-1/2" x 24" отвори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат