• Новак
Тексас А&М Aggies HBS Неонски Црвено Maroon Колеџ Батеријата Напојува од Ѕидниот Часовник (15)

Тексас А&М Aggies HBS Неонски Црвено Maroon Колеџ Батеријата Напојува од Ѕидниот Часовник (15)

DEN 4057.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овој предмет е дизајниран & направени да нарачате од Холандија Бар Столица Компанија.Часовникот Мерки 15 Инчи во Дијаметар. **Ве молиме бидете сигурни дека точната големина е избран!Холандија Бар Столица Компанија наплатува 20% restocking надомест за каква било размена и/или се враќа.Оваа неонски-акцентирани логото часовникот е совршениот начин да се покаже вашето училиште гордост!Хром обвивка и Тексас А&М Aggies печатени clock face, осветлена со брилијантен внатрешна неонски прстен.Неонски прстен е лесно да се вклучува и исклучува со повлече синџир на дното на часовникот, заштедувајќи ви се расправаме на приклучување во и unplugging тоа.Официјално Лиценцирани Производ.Точни кварц движење, е придвижуван од еден, АА батерија (не се вклучени).Исто така има вграден помине дупка за лесно да виси.Врвен Квалитет На Хром Случаи Двојно Неонски Прстен Осветлена Се Повлече Синџир Ѕиден Часовник.Бренд нови со ознаки. 100% Автентични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MEISD Ѕидни Часовници за Дневна Соба Оркестарот, Големиот Декоративни Модерна Ѕидни Часовници Батерија Управувана

Одлично за Décor : MEISD ѕидни часовници за дневна соба оркестарот е 17.7*13 инчи.Оваа модерна креативен Дизајн

DEN 1103.76

Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Ѕиден Часовник, Креативни Молчи Часовници, Ѕид-Монтирани Железо Украси, Погоден

1 На метал бирање е повеќе текстура, на скалата е јасно, задебелена алуминиум покажувачот, молчи и точни..

DEN 1632.00