• Новак
Vaughan Bricklayers Чекан, Hickory, 24 Оз - 17810

Vaughan Bricklayers Чекан, Hickory, 24 Оз - 17810

DEN 775.20

Достапност
Достапно за нарачка

Bricklayer Чекан, Bricklayer, Главата Тежина 24 оз, Глава 8 во Должина, Нож (1) Должината 1 3/8, Нож (1) Ширина 3 1/2, Нож (2) Должина 1 на, Ножот (2) Ширина 3 во Глава Материјал со Висока Јаглероден Челик, од Вкупната Должина во 11, Мазна Лице, Hickory Рачка, Плоштад, Рамни се Соочи со Beveled Рабови, Рѓа-Отпорни на Прав Грб Заврши, се Среќава/Надминува AMSE.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат