• Новак
MagiDeal 3Pieces Стакло Hydrometer Алкохол Метар Vinometer Тестер 0-40, 40-70, 70-100

MagiDeal 3Pieces Стакло Hydrometer Алкохол Метар Vinometer Тестер 0-40, 40-70, 70-100

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Точни мерења.Лесен за употреба.Сите производот ќе биде добро спакуван.Алкохол метар : 0-40, 40-70, 70-100 (Секој од нив).На концентрација на алкохол метар температура конверзија маса за едно парче.Опис : - Точни мерења. - Лесен за употреба. - Сите производот ќе биде добро спакуван. - Алкохол метар : 0-40, 40-70, 70-100 (Секој од нив) - концентрација На алкохол метар температура конверзија табела за еден piece Specification : - Материјал : Стакло - Пакет Големина : Прибл. 25x11x4cm/9.84x4.33x1.57inch Package Вклучува : 3 Pices Алкохол Метри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат