• Новак
Emerson 3L11-140 1/2-Инчен Snap Диск Термостат, Отворен За Пораст, Опсег 135/145 F

Emerson 3L11-140 1/2-Инчен Snap Диск Термостат, Отворен За Пораст, Опсег 135/145 F

DEN 224.64

Достапност
Достапно за нарачка

Bimetal диск термостат за hvac и апарати.Отворен на пораст со температура спектар 135 до 145 степен F. Карактеристики лабава прстен, од не ' рѓосувачки Челик монтажа голема заграда и алуминиум диск првенство. 1 4 инчен брзо се поврзете сите отпуштања.Автоматско ресетирање.Бело-Роџерс 3 L11-140 е 1/2-Инчен bimetal диск ТЕРМОСТАТ за употреба во апарати и HVAC системи.Овој софтвер со отворен во пораст ТЕРМОСТАТ има температура опсег од 135 до 145 степен Целзиусови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат