• Новак
Аспираторот за Ладење на Пропустливи Маска,2 парчиња Универзална Хауба на Воздухот Панел Трим Хаубата Louver Ладење на Пропустливи Покрие Автомобил Надворешноста Де?

Аспираторот за Ладење на Пропустливи Маска,2 парчиња Универзална Хауба на Воздухот Панел Трим Хаубата Louver

DEN 741.36

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за Инсталација : хаубата треба да се намали за време на инсталацијата, и професионална инсталација се препорачува.Практичен и удобен во употреба.Како практична алатка што ќе им е потребно.Лесен за Инсталација : хаубата треба да се намали за време на инсталацијата, и професионална инсталација се препорачува.Практичен и удобен во употреба.Како практична алатка што ќе им е потребно.Лесен за Инсталација : хаубата треба да се намали за време на инсталацијата, и професионална инсталација се препорачува.Практичен и удобен во употреба.Како практична алатка што ќе им е потребно.Високо Квалитетен Материјал : Направен од високо-квалитетна ABS пластика, отпорни на топлина, сонце-доказ, силни и издржливи во употреба.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот, но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.Одлични Перформанси : Оваа воздухот панел уреденост може да се направи вашиот автомобил повеќе мускулна чувство и поубави на изглед.Опремени со двострано лента за одредување на, правење на инсталација постабилна и практични.Функција : Кога возење, моторот е dissipated низ воздухот влезот и топлина во моторот комората е испразнета да се подобри ефикасноста на.Стандардна Спецификација : во Согласност со строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење.Изработени според оригиналната спецификации.Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Контролен Панел Trim Material : ABS Plastic Color : Black Size : Должина : Околу.42.5 CM (16.7 инчи)Ширина : Прибл.11.5 CM (4.5 инчи) Fitment : Universal Package Листата : 2 x Контролен Панел Trim1 x Двострано Лента Забелешка : хаубата треба да се намали за време на инсталацијата, и професионална инсталација се препорачува.

Спецификацијата

Conform to strict quality control standards, dependable to use. Manufactured according to the original specifications. Built to meet standard specification, strictly follow factory quality control. :

Со стоката дадена додека купуваат

Проток на воздух, се Пропустливи Худ Воздух Лажичка Пропустливи Хаубата Штекер Проток Доза Аспиратор Со Силна

Направени од високо квалитетна ABS пластика, многу издржлив и лесен за худ отвори за автомобили.Направен�

DEN 1392.00

Проток на воздух Доза Хаубата,Yctze Автомобил Налепница ABS Декоративни Проток на Воздух Доза Хаубата се Пропустливи

[Применливо] : ГМ воздух излезот декоративни воздухот покривка, сина, сребрена, златна, црвена, црна опци�

DEN 287.52