• Новак
UPR Универзална Палка Худ Pin Надградба Комплет Полиран

UPR Универзална Палка Худ Pin Надградба Комплет Полиран

DEN 1869.60

Достапност
Достапно за нарачка

* Палка Худ Pin Надградба За Полнење. * Лесно 15 Минута Го Инсталирате. * Инсталира со обезбедени хардвер. * Се продаваат во Парови. * Огледало Полиран Финиш.Конечно прифатлива надградба на кои универзална худ pin комплет кој не само што го заменува оние рбет и rusty scuff плочи, но не се скрши на банката или.Овие сите нови Палка Scuff плочи се замени од не ' рѓосувачки челик плочи кои доаѓаат со повеќето универзална худ pin колекции кои на крајот започне rusting.Овие плочи се изработени Палка Алуминиум дека никогаш нема да рѓа.Нашиот Квалитет и Завршница ќе те оставам со насмевка од уво до уво, како што е Најдобар во потрага единица е достапно за вашиот Ford Mustang или Кобра.Квалитетот на Изградба : CNC Изработени од 6061 Палка Алуминиум за совршено се вклопуваат вклучувајќи Дијамант машина финална помине давање на најдобри заврши можно.Никој не ви дава храбар чист стил на нашите Резервни Фустан Прозорци, Суспензија и Изведба на Делови за вашиот Американската Мускулите Автомобил како UPR Производи!Инсталира во 5 минути или помалку, со обезбедени од не ' рѓосувачки челик хардвер.Одговара на овие Возила : 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 V6 GT V8 LX GT500 Кобра Mustang Steeda Roush & Saleen Возила.Направен во САД!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат