• Новак
STETION Брз Latch Худ Иглички Универзална 2 Пакет 2.44 Дијаметар Брз резето за Ослободување на Притисни Копче за Брзо Ослободување Худ Хаубата Игли за Заклучување Клип за П

STETION Брз Latch Худ Иглички Универзална 2 Пакет 2.44 Дијаметар Брз резето за Ослободување на Притисни Копче

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ Погодни Автомобилската Хауба, 2 Пакет 2.44" Дијаметар Брз Резето За Ослободување На Собере Сите Возила. ★ Изработени од Високо Квалитетни Алуминиумски Материјал,Трска/Anodic оксидација површински третман процес, Отпорен на Корозија и Издржливи. ★ Обезбедување на квалитет : 100% Тестирање Пред Превозот за да се Обезбеди Безбедност на производите, Бидете Сигурни дека Latch Копчето Работи Непречено и Без Попречување на Чувство. ★ Елегантен изглед и низок профил, дизајн, дава вашиот автомобил нов стилски изглед, со Повеќе боја опции. ★Клиент-Центрични : задоволството на Клиентите е нашата главна цел,Ако има било какви проблеми со квалитетот со производот, ние ќе го замени тоа за вас бесплатно, Кликнете контакт со продавачот STETION.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат