• Новак
Сеништето Перформанси 42563 Нерѓосувачки Челик Худ Pin Клип

Сеништето Перформанси 42563 Нерѓосувачки Челик Худ Pin Клип

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за универзална компатибилност.Наменети за употреба во врска со OE худ latch.Монтажа хардвер вклучени.Изработени од високо квалитетни материјали.Scuff плочи и косата pin клипови функција нерѓосувачки челик изградба.Завртки и игли функција тројно хром позлатен изградба.Сите Брзина Од Спектарот на производи се дизајнирани да се изврши толку добри како тие изгледаат користење на највисок квалитет на материјали и конструиран за оптимални одговара и функција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат