• Новак
Худ Заклучување со Pin, ЦПУ Алуминиум Легура Автомобил Трки Худ Заклучување со Pin Изглед Комплет Универзална Худ Заклучување (Црвено)

Худ Заклучување со Pin, ЦПУ Алуминиум Легура Автомобил Трки Худ Заклучување со Pin Изглед Комплет Универзална

DEN 674.40

Достапност
Достапно за нарачка

Служба : Ние сме одговорни за производите во продавницата.Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да бидете сигурни дека овој објект е совршено да се вклопи.Спречување на вибрации:Кука заклучување со pin со комплетен прибор, се зацврсти на возило худ и го чува од вибрации додека возите или кривина. 4 бои се опционални : црвена,сина,сребрена и црна боја.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме да ти одговорам во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни дека површина е сува и пред да се држиме за.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : CNC Алуминиум Alloy Color : Црвена, Сина, Сребрена, Црна и бела (Изборен)Големина : како слика show Package Тежина : околу.Спречување на вибрации:Кука заклучување со pin со комплетен прибор, се зацврсти на возило худ и го чува од вибрации додека возите или кривина.Со поврзување на лента, само да се држи на суво и површината.Лесна инсталација: не дупчење е потребно.Моден изглед:Шарени и lustrous површина, подобрување на стилски и класичен изглед за вашиот автомобил. Лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат