• Новак
Allstar Перформанси ALL18512 Челик Худ Pin Комплет со 3/16 Флип-Над Клип

Allstar Перформанси ALL18512 Челик Худ Pin Комплет со 3/16 Флип-Над Клип

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 17.5 H x 1.7 L x 10.2 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.261 килограми.Одговара тип : Возило се Специфични.Земја на Потекло : сад.Колекции вклучуваат две секој : 4" x 1/2" кол.хром челични игли, хром челик scuff плочи, клипови и четири ореви.Располагање со флип-над или hairpin стил клипови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат