• Новак
FAKEME Преносни Snuffle Мат за Мали Големи Куче Nosework Хранење Мат Лесно да се Пополни, Перат Обука Душеци Милениче Активност Играчка Игра Мат, Одлична за

FAKEME Преносни Snuffle Мат за Мали Големи Куче Nosework Хранење Мат Лесно да се Пополни, Перат Обука Душеци

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И да се НОСАТ со drawstring,Машина перат милениче snuffle мат направени од не-плетени ткаенини материјали, еко-пријателски и трајни изградба.Предизвик преку куче обука душеци, одбегнувајте вашиот кучиња досадно и да се вклучат во деструктивно однесување.Предизвик преку куче обука душеци, одбегнувајте вашиот кучиња досадно и да се вклучат во деструктивно однесување. - СОВРШЕНИ ЗА СИТЕ КУЧИЊА - 49x49x5cm/19.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Затворен куче обука мат гради интеракција помеѓу сопственикот и домашно милениче. - ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И да се НОСАТ со drawstring,Машина перат милениче snuffle мат направени од не-плетени ткаенини материјали, еко-пријателски и трајни изградба.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ДИЗАЈН БАВНОТО ХРАНЕЊЕ МАТ - Лесно да се пополни, може да се меша kibble и се сокрие неколку третира да предизвика кучиња интерес.97inch Package Вклучува : 1 Парче Куче Snuffle Mat Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Спецификација : - Материјал : Не-плетени Крпа - Боја : како на Сликата Прикажани Големина : 49x49x5cm/19.

Спецификацијата

- Material:
Non-woven Cloth
- Color:
as Picture Shown
- Size:
49x49x5cm/19.29x19.29x1.97inch
Package Includes:
1 Piece Dog Snuffle Mat :
Please allow slightly difference due to manua l measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. Thanks! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Со стоката дадена додека купуваат

Горила Зафат Водоотпорен Лизга Отпорни на Силиконски Милениче Хранење Мат, Чува Куче Чаши во Место, го Покрена

100% Водоотпорни за Крајна Кат Заштита : се грижи помалку за warped подови; дебела силикони е 100% водоотпорни д

DEN 1079.76