• Новак
EXEDSCEND Забавна Интерактивна Куче Образовни Играчка, Бавното Хранење Куче, Мачка Храна за Хранење Мат,E Ncourages Природни Хранењето Вештини и Стрес Олеснување за Мали, Ср

EXEDSCEND Забавна Интерактивна Куче Образовни Играчка, Бавното Хранење Куче, Мачка Храна за Хранење Мат,E Ncourages

DEN 948.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поради прирачник за мерење, разлика од 1-3cm е дозволено, а разликата помеѓу различни бои е 3-5g. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи.Тоа може да го стимулира вашиот куче ментално и физички, и да помогне да го намалите стресот и да се релаксирате ,Многу погодна за обука : мат помага обучуваат вашето куче е мирис, трошат вашето куче на енергија и телесната тежина.функција : Куче обука играчки : Куче обука мат е единствена куче обука мат кој им овозможува на вашето куче да ги најдете грицки или мали играчки скриени во мат. [Лесно да се чисти и да ги одржувате] : основната ткаенина на душкаат перница е чувствував крпа, која е еколошки, лесно да се чисти и да се поддржува перење во машина, Тоа е машина мие и се погодни за собори сушење. [Совршен за Сите Кучиња] : пет активност мат ќе одговара со било каков вид, било која возраст, било големина, сите кучиња, па дури и potbelly свиња ќе го сакам!Менталното здравје на вашето куче се подобрува со користење на овој копа играчка и ја намалува анксиозноста и деструктивно однесување.Материјал : cloth Size : како shown Suitable за : сите раси на кучиња/мачки/зајаци/pigs The пакетот вклучува : 1 x милениче snuff pad Notice : 1. [Не се лизга и силна ] на долната страна на нашите Забави фидер мат е не се лизга крпа со не се лизга шема и силна вшмукување чаши, тоа може да биде ефикасно спроведен на земјата за да се спречи вашето домашно милениче се движат за поставата поради барање проблеми, предизвикувајќи Способноста на домашно милениче да се најде храна е подобро обучени.Дизајниран со не се лизга на дното, која може да се поправи на носот подлога и да се спречи тоа од се движат.Тоа го чува вашето куче зафатен и го спречува вашиот куче од добивање досадно и ангажирање во деструктивно однесување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Горила Зафат Водоотпорен Лизга Отпорни на Силиконски Милениче Хранење Мат, Чува Куче Чаши во Место, го Покрена

100% Водоотпорни за Крајна Кат Заштита : се грижи помалку за warped подови; дебела силикони е 100% водоотпорни д

DEN 1079.76