• Новак
Northfin Cichlid Риба Храна Пелети

Northfin Cichlid Риба Храна Пелети

DEN 540.96

Достапност
Достапно за нарачка

North Fin Cichlid Формула е професионално развиена за подобрување на здравјето и благосостојбата на вашите риби, додека природно подобрување на своите брилијантни бои.Направени исклучиво со врвен квалитет состојки.Нема филери, хормони, или вештачки пигменти.Морски Протеини врз Основа на Исхрана, им овозможува на вашите риби, за да целосно да се вари и апсорбира повеќе Хранливи материи; Вашите Риби останат здрави и произведуваат помалку Отпад во вашиот Резервоар.Клучни Состојки : Целиот Antarctic Krill Оброк, Високо ниво на Омега-3 DHA Харинга Оброк, Органски Алги, Spirulina.Направен Во Канада.Бавно Потонувањето На Пелети.North Fin Cichlid Формула е професионално развиена за подобрување на здравјето и благосостојбата на вашите риби, додека природно подобрување на своите брилијантни бои.Направени исклучиво со врвен квалитет состојки.Нема филери, хормони, или вештачки пигменти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат