• Новак
Tetra TetraMin Плус Тропски Снегулки 7.06 Унци, Прехранбено Избалансирани Риба Храна, Со Додадени Ракчиња (77243)

Tetra TetraMin Плус Тропски Снегулки 7.06 Унци, Прехранбено Избалансирани Риба Храна, Со Додадени Ракчиња (77243)

DEN 746.64

Достапност
Достапно за нарачка

ТРОПСКИ ФОРМУЛАЦИЈА : Високо сварливи шушка се вклопуваат за употреба како главен храна за сите тропски риби.ПЛУС РАКЧИЊА : Со природни ракчиња за максимален вкус – природен attractant за аквариум риба.ЗА СИТЕ ТРОПСКИ РИБИ : Pro Care комбинација помага во поддршка на вашите риби имунолошкиот систем на оптимално здравје и долг живот.ЈАСНО ВОДА ФОРМУЛА : Нема да cloud вода кога се користи како режисер.БОЈА ПОДОБРУВАЊЕ : Специјализиран, високо-протеин риба шушка во формула која го подобрува вашите риби е природно брилијантни бои.Возраст Спектар Опис : Сите Возрасти.Вклучени Компоненти : Tetramin Тропски Снегулки Плус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат