• Новак
Зоолошката градина Med (3 Парчиња) Лаборатории Нано Банкет Блок Мини, 0.3 мл Секоја

Зоолошката градина Med (3 Парчиња) Лаборатории Нано Банкет Блок Мини, 0.3 мл Секоја

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 Пакет На Зоолошката градина на Медицински Лаборатории Нано Банкет Блок Мини, 0.3 оз Секој.Ќе Не Облак На Вода И Е Формулиран За Свежа И Saltwater Видови.Голема дополнителен извор на храна за тешко задолжени за хранење телиња.Може да се користи за рутински хранење да се обезбеди збогатување и сорта, или за викенд и одмор хранење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зајакот Дупка Ултра Висока Премија, Рака Спакувани Медиум. Тимотеј Сено за Вашите Мали домашни Миленичиња Зајакот,

СВЕЖО СЕНО Ние ракаpack секоја кутија, па можете да добиете свеж, зелено и мирисна сено со малку да нема пр

DEN 527.76