• Новак
Shanrya Мини Рака Потоплите, Двојно Страна Греење USB Полнење Интелигентна Контрола на Температурата Дигитален Дисплеј Брзо Греење Рака Потоплите за Дома за Активност?

Shanrya Мини Рака Потоплите, Двојно Страна Греење USB Полнење Интелигентна Контрола на Температурата Дигитален

DEN 520.80

Достапност
Достапно за нарачка

5 Часови Време на Полнење : 3h Weight : Прибл.Функција : 1. Двојно Страна Греење : На рака потопол е опремена со греење алуминиумски лим од двете страни, кои може да се загрева на двете страни.8 оз Пакет Листа : 1 x Hand Потоплите (Батеријата Вклучена)1 x Складирање Bag1 x Lanyard1 x Корисникот Manual1 x USB Кабелот за Напојување.Дигитален Дисплеј : На рака потоплите има студена светлина дигитален дисплеј, можете директно да ја видите температура, лесен за употреба, и да се едноставни за ракување.Брза Греење : Со софистицирана технологија на производство, оваа рака потопло може да се загрева побрзо во 1 секунда и се наплаќаат од страна на USB.

Спецификацијата

Item Type:
Hand Warmer
Material:
ABS, Silicone
Voltage:
5V
Current:
2A
Power:
≤10W
Heating Temperature:
Level 1
Battery:
Polymer Lithium Battery 5000mAh (Battery Included)
Working Time:
Level 1
Charging Time:
3h
Weight:
Approx. 279g / 9.8oz
Package List:
1 xHand Warmer (Battery Included)1 x Storage Bag :
1 x Lanyard :
1 x User Manual :
1 x USB Power Cord :

Со стоката дадена додека купуваат

AACXRCR 4 Пакет Храна Греење Потоплите Светилка за Партиите Buffets Топлина Крушка Светилка 250W Светилки Комерцијални

Високо Квалитетен Материјал : Храна потопло со нерѓосувачки челик абажур, Солиден, висока температура о

DEN 8091.60

Загреан Нога Потоплите Силна Топлина 3D Ефикасна Заклучен Температура,Електрични Нога Потоплите може да биде

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

DEN 2263.20