• Новак
INTBUYING Храна Супа Потоплите Шпоретот Bain Мари Комерцијални Кантина Вклучена Пареа Грејач 12x8.7x4 Пан Со стакло штит (8-пан двојно-ред)

INTBUYING Храна Супа Потоплите Шпоретот Bain Мари Комерцијални Кантина Вклучена Пареа Грејач 12x8.7x4 Пан Со

DEN 16920.00

Достапност
Достапно за нарачка

☛ Подеднакво загреан *7*4 (30cm*22cm*10см).Димензија на секоја пан : 13"*10.5"*4"(32.5 cm*26.5 cm*10см).Напон : 110 V, 60 Hz.Температурата Опсег : 122℉~212℉(50℃~100℃).Моќност : 2.2 Kw.Пакет Тежина : 122lbs.Пакет големина : 59*27*12inch(149*69*30cm).Спакувани во дрвени кутии и пена за дополнителна безбедност.Пакетот содржи греење на резервоарот и соодветен капак.Одделување на контејнери се направи храна почиста која ќе не хаос мирис заедно.Контролирање на температурата, прилагодлива температура ви помогне да се задржи топло на секоја кујна.Јадења загреани од steam, кои ќе не предизвикува оштетување на хранливи материи од храната.Отстранлив контејнери , лесно да се мијат одделно.Одделување на контејнери се направи храна почиста која ќе не хаос мирис заедно.Контролирање на температурата, прилагодлива температура ви помогне да се задржи топло на секоја кујна.Јадења загреани од steam, кои ќе не предизвикува оштетување на хранливи материи од храната.Отстранлив контејнери , лесно да се мијат одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

AACXRCR 4 Пакет Храна Греење Потоплите Светилка за Партиите Buffets Топлина Крушка Светилка 250W Светилки Комерцијални

Високо Квалитетен Материјал : Храна потопло со нерѓосувачки челик абажур, Солиден, висока температура о

DEN 8091.60