• Новак
HBHYQ 6 Стан/Семејство Видео Врата Телефон Спогодба Систем RFID IR-Намалување на HD 1000TVL Камера Врата Камера со 6 Копчето 6 Следи Водоотпорен

HBHYQ 6 Стан/Семејство Видео Врата Телефон Спогодба Систем RFID IR-Намалување на HD 1000TVL Камера Врата Камера

DEN 12815.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ 7 - инчен дисплеј : 7inch Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. ★ Нагласува : Ова Doorphone има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење.Со овој Doorphone Комплет, не грижете се за домашна безбедност, тоа ќе додадете повеќе удобност во вашиот зафатен секојдневниот живот. ★ Разновидна употреба : специјален дизајн целосно ќе ги задоволат 6 домови " потреби.На кратко, ова doorphone комплет е идеален избор за употреба во 6 Сосед Семејства, како заедница соседи во мали или големи стан, или било која друга Buidings. ★ Забелешка : електрично заклучување на вратата/ослободување кабелска конекција е на Камера единица.Тоа мора да се користи со контрола на пристап моќ заедно кога се поврзете заклучување.Секој затворен единица поврзете да надвор единица преку 4-core жица.Опремата е придвижуван од внатрешна единица. ★ Customer Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителни решенија во рок од 24 часа.Параметри : Отворено Камера Модел Бр. : HID6 Night Визија : IR светла видливи во рок од 3 meters Vision Агол : 92º Широк Angle Resolution : повеќе од 1000 TV Line Plus Контрола : Automatically Power Потрошувачка : Мирување : 0.1 W; Отклучување : 6 WInstallation : Вградени mounted Size : 245*118*38mm Material : Алуминиум легура Monitor Screen : 7" TFT/LCDPower извор : AC100 V-240 V / 50-60 Hz Effective пиксели : 480 * 234 * 30 Power : Помалку than14 W(операција), Помалку од 2 W(мирување)Инсталации : 4 wires Dimensions : 195*132*20mm What е во кутија : 1 x Надворешна Единица (6 копчето за Камерата) 6 x Внатрешна Единица (Монитор) 6 x DC15 V Адаптер 12 х 4-core Врска Cable4 x 2-core Врска Cable1 x Пакет на Screws1 x Прирачник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат