• Новак
JWM 125Khz RFID Guard Турнеја на Персоналот Ознаки Guard Турнеја Токен за Патрола Стапче Читателот 50pcs

JWM 125Khz RFID Guard Турнеја на Персоналот Ознаки Guard Турнеја Токен за Патрола Стапче Читателот 50pcs

DEN 2375.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ABS.Вработените ознака е компатибилен со сите guard патрола читателот со 125k Hz.Не-контактирајте со читање. 3-5cm читање на далечина.Супер-солиден АБС материјал, комплетно водоотпорен.Минус 40° до минус 85°.Секоја картичка доаѓа со уникатен ID број.Ние поддршка за прилагодено лого, текст во кадар ознака.Пасивни и нема моќ потребни за операција.Дијаметар е 40mm(1.57 во), дебелината е 4mm(0.16 во).JWM 125 Khz RFID Guard Турнеја на Персоналот Ознаки Guard Турнеја Токен за Патрола Стапче Читателот вработените ознака е компатибилен со 5000 V5, V+, V4 S, V8, L4 D, P5+ и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безжична Видео Врата Камера, Јасна Слика и Видео, IP55 Водоотпорен, Живот Слободен Облак за Складирање, Батерии,

【НИСКА ПОТРОШУВАЧКА на ЕНЕРГИЈА】 Ниска потрошувачка на енергија решение овозможува подолг век на бат�

DEN 1199.52

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,handsfree и Не се наруши функцијата.Жичен wifi Следи : Приказ :

DEN 693.60

Визуелна Вратата за Полнење, 2‑Жица Систем Вратата Телефон 7in Интегрирано за Домашна Безбедност за Ноќта Вратата

7in color TFT LCD нема зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Надворешната единица е напр�

DEN 1173.60