• Новак
4 Врати Влез Контрола на Пристап на Одборот за Полнење 350lbs Електрични Магнетна Брава Запишат RFID USB Читач 110-240V Напојување Кутија RFID Читач Телефон СТАН со Отворена Вр?

4 Врати Влез Контрола на Пристап на Одборот за Полнење 350lbs Електрични Магнетна Брава Запишат RFID USB Читач

DEN 6959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Имаат паметен телефон СТАН, да се отвори за заклучување далечинско.Стан работат систем : i OS,Android.Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање/се регистрирате за корисникот.Контрола на меморијата до 20.000 корисник / до 100.000 логови.За автоматско Отворање/Затворање на било претходно поставено време во текот на секој ден.Поддршка ", кој" може да внесете која врата во одредено време, Овластени за контрола на пристап.Ние обезбеди детали видео водич за вас, така што ќе може лесно прилагодување на целиот систем, исто така, обезбеди живеат поддршка за секогаш.Контрола 4 врати, се во вратата од swiping картичка или лозинка, и да се извлече врата со притискање на копчето exit,Продавница за Влез евиденција.Помалку од 0.2 вториот Одговор Брзина, 5-10cm Близина Опсег.Мрежата за комуникација преку TCP/IP.Софтвер Поддржувала на Базата на податоци : Пристап до фиксна дажба јадење систем за управување; состанок присуство систем за управување.Моќ:60 W, Номинална Струја:5 A,за напојување на целиот систем.Влезен Напон:110 V-240 V,Излезен Напон:12 VDC (11-14 V може да бидат фино подесени).Боја на кутијата:црна.Големина на кутија:279mm * 234mm * 67mm.Поддршка телефон стан( Андроид телефон/подлога, Apple i Phone, i Pad) за далечинско се отвори за заклучување, дури и ти се во друг град, својата безбедни(може да се постави приватни лозинка), лесен за употреба.Ние обезбеди видео водич+Детали жица дијаграм,па лесно може да се подесување на Системот, исто така, обезбеди живеат поддршка.Пакет : 1 x 4 Вратата Wiegand Пристап Контролорот 1 x Напојување Кутија(110-240 V текст, 5 A излез, за да моќ на целиот систем, исто така, како и кабинет за контрола над одбор) 1pc RFID се Запишат USB Читач 4 x RFID Читач 4 x Електрични Магнетна Брава(180kg/350lbs држи сила) 4 x Притисни за да Излезете Копчето 50 x RFID Keychains 50 x RFID Картички 1 x CD за Софтвер/User manual/Жица дијаграм/Видео Водич.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безжична Видео Врата Камера, Јасна Слика и Видео, IP55 Водоотпорен, Живот Слободен Облак за Складирање, Батерии,

【НИСКА ПОТРОШУВАЧКА на ЕНЕРГИЈА】 Ниска потрошувачка на енергија решение овозможува подолг век на бат�

DEN 1199.52

Двонасочна Спогодба Безжична Силна и Стабилна Сигнал Спогодба Врата, Контрола на Пристап на Систем за Контрола

Овој безжичен глас врата разговор со посетителот преку двонасочна говорна спогодба, се знае кој го посе

DEN 1461.60

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,handsfree и Не се наруши функцијата.Жичен wifi Следи : Приказ :

DEN 693.60

Визуелна Вратата за Полнење, 2‑Жица Систем Вратата Телефон 7in Интегрирано за Домашна Безбедност за Ноќта Вратата

7in color TFT LCD нема зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.Надворешната единица е напр�

DEN 1173.60