• Новак
ENS SP-SN3216-SIP44D3 16CH 4K 16POE Професионални NVR Кит / 12x4MP IR Фиксна Купола Мрежа Камери / 4TB HDD

ENS SP-SN3216-SIP44D3 16CH 4K 16POE Професионални NVR Кит / 12x4MP IR Фиксна Купола Мрежа Камери / 4TB HDD

DEN 3215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 16 CH 4 K NVR. 16 РОЕ.H.265+. 4 MP IP Мрежа Купола.Отворено, IP67. Карактеристики - NVR - Dual-OS дизајн за да се обезбеди веродостојност на систем работи, ANR технологија за подобрување на чување сигурност кога мрежата е исклучен, До 16 IP камери може да бидат поврзани.Снимањето во до 8 MP, H. 265/H. 265+/H. 264/H. 264+/MPEG4 видео формати, Поддржува live view, чување и репродукција на поврзан камера во до 8 MP, HDMI и VGA независни излези предвидени, HDMI Видео излези на до 4 K (3840 x 2160) резолуција.До 2 SATA интерфејс connectable за снимање и копија на Централизирано управување на IP камери, вклучувајќи конфигурација, информации за увоз/извоз, навремени информации за дисплејот, на двонасочна аудио, надградба, итн.Connectable да smart IP камери и на снимањето, играње на грбот, како и подршка на VCA аларми може да се реализира, VCA откривање на алармот е поддржан Инстант репродукција за доделени канал за време на мулти-канал display mode, Smart search за избраната област во видео; и паметни репродукција за подобрување на репродукцијата на ефикасноста Поддржува HDD квота и група режими; различен капацитет може да биде доделена на различни канали, Hik-Поврзување за лесно управување со мрежа, 16 независни Рое мрежни интерфејси се предвидени.Камерата - 1/2.5" прогресивно скенирање CMOS, 2688 × [email protected] fps, До 30 m IR спектар, 2.8 mm фиксен објектив, 4 Однесување анализи, Powered by Darkfighter, H. 265+, Х. 265, H. 264+, H. 264 IP67, IK10, 120 d B WDR (Широк Динамички Опсег), BLC/3 D DNR/РЕНТАБИЛНОСТ/HLC, Рое (Power over Ethernet).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат