• Новак
Сопруг, Татко Полициски Службеник Херој Заштитник, Обичај Полицијата Докинг Станица, Станица за Полнење Мулти-Уред Office, Биро Организатор, Ноќната Организатор Одли?

Сопруг, Татко Полициски Службеник Херој Заштитник, Обичај Полицијата Докинг Станица, Станица за Полнење Мулти-Уред

DEN 2361.60

Достапност
Достапно за нарачка

Моделот се печатени.Совршено поставени слотови ви овозможи лесно да го вметнете вашиот полнач кабелот со вашиот телефон без фрустрации.Ние ќе не испрати Докинг Станица освен ако не сме лично среќен со неа!Не само што ќе се рака за остварување на вашата цел, но исто така ќе подарок заврши вашиот Докинг Станица премногу!Материјал : Природни бреза иверица.Ние мелење и полски нашите производи на самите себе.Ние ги нашите време за секое парче што ќе се направи.Да му кажам WOW!На Докинг Станица може да се потпре на некоја станица за полнење кој е компатибилен со сите мобилни телефони (вклучувајќи ги и сите на iphone и Android телефони).Ова ја прави нашата нарачана, еден-на-еден вид Приклучни Станици светлина, но силни – квалитетен, сигурен ноќната организаторот.Ние ги нашите време за секое парче што ќе се направи.Dock станица е покриена со супериорен copperplate хартија сликарство, трајни и живописни бои.ГОЛЕМ ДАР НА ЉУБОВ : прекрасен подарок за вашиот сопруг, татко, дедо, дечко, брат, син, или пријател во посебни прилики како што се внимателен роденден или празник присутни .Ова е совршен подарок за кои лично!.5х6 inchs (23x19x15 cm).Ве молиме оставете го вашето име/збор ТОКМУ онака како што би сакале вашиот док станица за да се создаде (мали/големи букви/ве молиме проверете го правописот) во персонализација кутија.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од природни бреза иверица, која е цврст, здрав, еко-пријателски и лесен.Наместо да се користи спреј пиштоли, четки или ролки, ние внимателно и нежно тријте природни растително масло во дрво помош на памучна крпа.Ние не сме одговорни за правописни грешки.Наместо да се користи спреј пиштоли, четки или ролки, ние внимателно и нежно тријте природни растително масло во дрво помош на памучна крпа.Големина : 9х7.УДОБЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Лесно да се соберат само лизгајте го задниот дел преку дупки на предната страна, без лепак, навртки, или ноктите е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Часовникот во и Надвор Машина за Вработените Водоотпорен Допир Метал Контрола на Пристап на Електронско Заклучување

Може да се користи како читач на картички или самостоен пристап контролер.Водоотпорен екран на допир па

DEN 1346.40