• Новак
figatia 43cm Мини Аудио/Звук за Следење, Надзор и Камерата

figatia 43cm Мини Аудио/Звук за Следење, Надзор и Камерата

DEN 2270.40

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи посветен AGC коло, така што е погодна за различни типови на Микрофон под надзор на слушање на животната средина.Микро-чип дизајн, ниско ниво на бучава, со голема верност.Може да се користи заедно со за да се постигне аудио и видео синхронизација за да го следи зборува во 5-100㎡.Совршен за банката, затвор, испитување место, трговски центар, и фабрика, и др.Високо квалитетен материјал, постабилна и издржливи.Опис : - Високо квалитетен материјал, постабилна и издржливи. - Микро-чип дизајн, ниско ниво на бучава, со голема верност. - Може да се користи заедно со за да се постигне аудио и видео синхронизација за да го следи зборува во 5-100㎡. - Содржи посветен AGC коло, така што е погодна за различни типови на Микрофон под надзор на слушање на животната средина. - Совршени за банката, затвор, испитување место, трговски центар, и фабрика, и др.Спецификација : - Должина на : 430mm/16.93 инчен - Фреквенција одговор : 100-5500 Hz - Оперативен-напон : 6-12 V DCPackage Вклучува : 1 Парче Звучни Monitor Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификацијата

- Length:
430mm/16.93inch
- Frequency response :
100-5500Hz
- Operating-voltage:
6-12V DC
Package Includes:
1 Piece Sound Monitor :
Due to the light and screen setting difference, the item color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

Сопруг, Татко Полициски Службеник Херој Заштитник, Обичај Полицијата Докинг Станица, Станица за Полнење Мулти-Уред

Моделот се печатени.Совршено поставени слотови ви овозможи лесно да го вметнете вашиот полнач кабелот

DEN 2361.60

Часовникот во и Надвор Машина за Вработените Водоотпорен Допир Метал Контрола на Пристап на Електронско Заклучување

Може да се користи како читач на картички или самостоен пристап контролер.Водоотпорен екран на допир па

DEN 1346.40