• Новак
753 Отпечаток Бравите Систем за Контрола на Пристап на Машина Лозинка за Контрола на Пристап на Поддршка на 3 Начини да Ја Отвори Вратата

753 Отпечаток Бравите Систем за Контрола на Пристап на Машина Лозинка за Контрола на Пристап на Поддршка на

DEN 1290.96

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка на 3 начини да ја отвори вратата, отпечаток, лозинка и картичка за да го отклучите.Поддршка 500 отпечатоци од прсти, 500 корисникот картички, 1 сет на универзална лозинки.Поддршка 500 отпечатоци од прсти, 500 корисникот картички, 1 сет на универзална лозинки.Со позадинско осветлување екран на допир панел, контрола на пристап на систем за целиот комплет, за лесна инсталација и висок practicability. Potting за хидроизолација, не се грижи за лошите временски услови надвор ќе го оштети вашиот пристап за контрола на машина.Поддршка на 3 начини да ја отвори вратата, отпечаток, лозинка и картичка за да го отклучите.Картичката читање растојание е 35cm/1.Phlx отпечаток признавање, со користење на високо осетливи полупроводнички законот за threedimensional отпечаток колектор, 360degree selflearning меморија алгоритам, отпечатоци признавање во секунди.22 и управување со картичката може да се постави за да додадете и избришете картички.Спецификација : Предмет Тип : Контрола на Пристап Machine Material : ABSWorking Напон : DC12 VStorage Капацитет : 500pcs отпечатоци од прсти, 500pcs картички, 1 сет на универзална password Card Читање Растојание : Прибл.22 и управување со картичката може да се постави за да додадете и избришете картички.2-2in Card Читање Режим : За WG26 output Management Картичка : Додавање на картичката и бришење на картичка може да се set How Да го Користите : Долго притиснете "#" за 1 секунда и внесете 123456 да внесете програмирање режим"1" add user"2" менување на вратата лозинка (4 цифри)"3" избришете една корисникот"4" да ги избришете сите корисници"5" измени ја отвори вратата доцнењето"6" Restore factory settings (систем за иницијализација)"7" set да се зголеми картичка"8" постави ја избришете картичка"9" измени програмирање лозинка Пакет Листа : 1 x Контрола на Пристап Machine1 x Додавање Card1 x Бришење на Card1 x Завртка Pack1 x Прирачник .

Спецификацијата

Item Type:
Access Control Machine
Material:
ABS
Working Voltage:
DC12V
Storage Capacity:
500pcs fingerprints, 500pcs cards, 1 set of universal password
Card Reading Distance:
Approx. 3-5cm/1.2-2in
Card Reading Mode:
For WG26 output
Management Card:
Adding card and deleting card can be set
How To Use:
Long press # for 1 second and enter 123456 to enter programming mode :
1 add user :
2 modify the door password (4 digits) :
3 delete a single user :
4 delete all users :
5 modify the door open delay time :
6 Restore factory settings (system initialization) :
7 set to increase the card :
8 set delete card :
9 modify programming password :
Package List:
1 x Access Control Machine :
1 x Adding Card :
1 x Deleting Card :
1 x Screw Pack :
1 x Manual  :

Со стоката дадена додека купуваат

Двонасочна Спогодба Безжична Силна и Стабилна Сигнал Спогодба Врата, Контрола на Пристап на Систем за Контрола

Овој безжичен глас врата разговор со посетителот преку двонасочна говорна спогодба, се знае кој го посе

DEN 1461.60

Сопруг, Татко Полициски Службеник Херој Заштитник, Обичај Полицијата Докинг Станица, Станица за Полнење Мулти-Уред

Моделот се печатени.Совршено поставени слотови ви овозможи лесно да го вметнете вашиот полнач кабелот

DEN 2361.60