• Новак
DMNSDD WiFi Видео Врата, Водоотпорен HD 1080P Ноќ Визија Камера Home Security Вратата Бел Прстен Спогодба со Ноќта Свири Светлина

DMNSDD WiFi Видео Врата, Водоотпорен HD 1080P Ноќ Визија Камера Home Security Вратата Бел Прстен Спогодба со

DEN 3290.16

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ★ Камерата поддршка "Tuya", кој може да биде поврзан на повеќето производи кои поддржуваат tuya.Поддршка за Wi Fi, без било линии.Smart Снимање Поддршка Mirco SD Картичка за локалните снимање и аларм за случај на снимањето.Поддршка за cloud складирање услуга. ★ Поддршка на мобилен телефон следење (за i OS, Андроид телефон).Можете да погледнете надвор од вратата и кога ќе се најде еден посетител надвор од вратата, можете да остварите видео и аудио повик и снимање на кратко видео. ★ Smart ПИР Сигнали Движење се Активира. 170° широк приказ агол и високо чувствителен ПИР сензор за движење.Можете да добиете појасна и пошироко видите кога.Кога движење настани се откриени, вратата ќе се разбудам во еднаш и ќе ја прими сигнали дека СТАН притисни. ★ Двонасочна Аудио.Вграден микрофон & говорник, реално-време за разговор со посетителите без разлика каде сте биле.Покрај тоа, оваа врата има анти-бучава технологијата, тоа ќе го направи разговор појасна и помазна. ★ Ноќ Визија.Камерата на овој врата со инфраред откривање, која е осетлива за да се идентификуваат светлосни сензори.Кога во ноќно, тоа ќе automaticaly префрлете се на ноќниот режим.Дури и во текот на ноќта, вие исто така може да се следи на надворешна средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат