• Новак
HD 1080P Мини Камера за Видео Рекордерот Изгради-во 32/64GB Мемориската Картичка, IR Ноќ Визија Движење Откривање Камери (Сребро, 64G Картичка)

HD 1080P Мини Камера за Видео Рекордерот Изгради-во 32/64GB Мемориската Картичка, IR Ноќ Визија Движење Откривање

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 1080p камера. 1080p камера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двонасочна Спогодба Безжична Силна и Стабилна Сигнал Спогодба Врата, Контрола на Пристап на Систем за Контрола

Овој безжичен глас врата разговор со посетителот преку двонасочна говорна спогодба, се знае кој го посе

DEN 1461.60

Сопруг, Татко Полициски Службеник Херој Заштитник, Обичај Полицијата Докинг Станица, Станица за Полнење Мулти-Уред

Моделот се печатени.Совршено поставени слотови ви овозможи лесно да го вметнете вашиот полнач кабелот

DEN 2361.60