• Новак
PROGUARD СПОРТСКИ NHL Лиценцирани Голманот Хокеј на Мраз Мини-Стап

PROGUARD СПОРТСКИ NHL Лиценцирани Голманот Хокеј на Мраз Мини-Стап

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Горд Хокеј Семејството уште Од 1977 - Proguard обезбедува висок квалитет, прифатлива хокеј на мраз и уметничко лизгање додатоци за сите.Одлично За Деца - Поради својата компактна големина мини голманот стапчиња се совршено се вклопуваат за млади хокеј на мраз фанови.Траен Материјал - На NHL мини хокеј стапчиња се произведени со врвот одделение бела пластика. 14 инчи од држиме до пета 5 инчи од пета до пети Направени од бел пластичен Погледне во Нашите Хокеј на Семејството : Хокеј е во нашата ДНК.Подготвен да им служи на двете професионалци и искушеници слично, ние гарантираме за обезбедување на ништо друго туку на највисок квалитет на производи на пазарот.Основана во 1977 година во Минесота (хокеј жаришта), Proguard е најстарата и најголемата хокеј на мраз и уметничко лизгање додатоци компанија во САД.Тоа е пред-криви ножот што го прави лесно да планирам без проблеми на површината.Нашите NHL мини голманот стапови се многу издржливи и можат да го издржат тешките влијание, без да предизвика оштетувања на производот.Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден.Ние сме еден иноватор во мраз спортската индустрија и се посветени на одгледување на сите игри кои се одржуваат на мраз и во земјата и на меѓународно ниво Сигурен Услуги : Од лента на вашиот стап и laces на вашиот лизгалки на пакови и цел на вашиот двор лизгалиштето, ние сме хокеј семејство посветени на обезбедување на најдобри производи на планетата.Националната Хокеј Тим Logo - NHL Тим Голманот Мини Хокеј Стап е совршен за колено хокеј играчи.Совршен за хокеј фанови : Ако уживате во гледањето на NHL и сакаат да играат хокеј овие голманот стапчиња се совршен додаток на вашата хокеј низа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат