• Новак
Џо Thornton Потпишан Ајкули Стадион Серија Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1А - Autographed NHL Пакови

Џо Thornton Потпишан Ајкули Стадион Серија Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1А - Autographed NHL

DEN 3887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed NHL Пакови.Џо Thornton Потпишан Ајкули Стадион Серија Хокеј дух пакостник Autographed PSA/ДНК ГРБ 1А, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џо Thornton сувенири.Сан Хозе Ајкули сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат