• Новак
CZC АВТО Hitch Менгеме Анти-Штракаат Стабилизатор Тешки Крстот Менгеме 2 Инчен За Hitches На Приколки од Камиони SUV Комбиња RV, Hitch Tightener Стегач за Hitch Фах Товар на Превозникот

CZC АВТО Hitch Менгеме Анти-Штракаат Стабилизатор Тешки Крстот Менгеме 2 Инчен За Hitches На Приколки од Камиони

DEN 1269.60

Достапност
Достапно за нарачка

CZC АВТО - Сигурен Бренд Во Приколка Hitch Менгеме Индустрија : Ние нудиме 30 ден парите назад гаранција за било која причина, 12-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани.Креативни Дизајни на CZC АВТО Приколка Hitch Tightener.2 инчен Забавува Менгеме е Лесно да се Инсталира и Тешко да се Изгубат Природно : Вметнете ја цевката, заклучување на нив директно од У-топ и крстот бар, се стави на рамни подлошки и се зацврсти со ореви, се стави на пролет подлошки и се зацврсти со ореви повторно, а потоа готово.Ако hitch е на ниско ниво, и постои ризик за U-Топ да остатоци од земјата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат