• Новак
BISupply Полу Приколка Кралот Заклучување со Pin - Анти Кражба на 5-то Тркала Hitch Заклучување со Pin Kingpin Hitch Заклучување за RVs или Приколки

BISupply Полу Приколка Кралот Заклучување со Pin - Анти Кражба на 5-то Тркала Hitch Заклучување со Pin Kingpin

DEN 2061.60

Достапност
Достапно за нарачка

[Тешки-Должност Челична Конструкција] : Цврст челик ткаенината има 2.8-инчен (7.1 cm) внатрешен дијаметар и 3.4-инчен (8.6 cm) надворешниот дијаметар за издржливост и сила; Висок сјај заврши противи ' рѓа и корозија предизвикана од елементи. [Лесен за Употреба] : Слајд ткаенината на hitch и да се вклучат на петто тркало kingpin кодот за користење вклучени копчиња; Заклучување цилиндри слајдови кон внатре за да се обезбеди здрав, подесувате-отпорни врска која го штити вашиот приколка од се имиња далеку. [Флуоресцентни Таг] : Екстра визуелно предупредување помага во спречување на несреќи кои може да го оштети вашето возило додека вашиот RV кралот заклучување со pin е ангажиран; 12-инчен (30.5 cm) челик синџир обезбедува вашиот запис ќе остане поврзан со вашиот 5 тркала приколка hitch заклучување. [Пакет Содржина] : RV петто тркало hitch lock set вклучува 3-инчен (7,6 cm) високи кралот pin hitch брава со слајд гром pin, 2, копчињата и пластични предупредување ознака; Идеален за камион компании, RV дилери, и флота возачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат