• Новак
MaxxHaul 70050 Тешки 5/8- Hitch Заклучување Приемник Pin Со 2 Копчиња, Хром

MaxxHaul 70050 Тешки 5/8- Hitch Заклучување Приемник Pin Со 2 Копчиња, Хром

DEN 262.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на сите класа III/IV 2"X 2" Примачи.Двојно хром позлата обезбедува подобрување на абење и отпорност на корозија.Сигурниот дизајн - нема да ја заклучите до клуч е отстранет.Дијамант knurled заврши за лесно ракување.Вдп прашина капа штити клучните дупка од нечистотија. 5/8 инчи приемник hitch кодот за барел стил.Вдп прашина капа штити клучните дупка од нечистотија.Барел стил hitch заклучување.Вклучува 2 клучеви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат