• Новак
Топ 7032290 5/8 Приемник Заклучување за употреба со 2018 и Понови Џип Центар Намали Клучеви

Топ 7032290 5/8 Приемник Заклучување за употреба со 2018 и Понови Џип Центар Намали Клучеви

DEN 755.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се отвора со вашите возила клучот елиминирање на дополнителни копчиња на вашиот прстен; Работи со 2018 и Понови Џип центар намалување на копчиња.Ве молиме потврдете fitment со гледање нагоре година, марка и модел на вашето возило.Нерѓосувачки Челик 5/8" дијаметар pin за употреба со Класа 3, 4, и 5 hitches (2 до 2,5" Приемник).Авто-Враќање пролет се заклучува автоматски кога клучот е отстранета.Нерѓосувачки челик заклучување на блендата за да го задржи надвор нечистотија и влагата, плоча гимнастик лента да се спречи подигање и bumping, двојно топката имајќи механизам за заклучување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат