• Новак
Топ 7032491 Off-Возило Спојка за Заклучување за употреба со Форд, Линколн и Меркур Стандард Намали Клучеви

Топ 7032491 Off-Возило Спојка за Заклучување за употреба со Форд, Линколн и Меркур Стандард Намали Клучеви

DEN 1556.64

Достапност
Достапно за нарачка

Се отвора со вашите возила клучот елиминирање на дополнителни копчиња на вашиот прстен; ве Молиме потврдете fitment со гледање нагоре година, марка и модел на вашето возило.Работи со 1-7/8, 2" и 2 5/16" couplers.Максимална заштита за надзор, приколки.Појачани челик хардвер за дополнителна сигурност, моќ обложен со црвена видлива кражба на одвраќање; плоча гимнастик лента да се спречи подигање и bumping.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат