• Новак
Домот Highball Очила {Сет Од 12} Јасно Тешки База Високи Бар Стакло, {16-оз} Пиење Чаши за Вода, Сок, Пиво, Вино, и Коктели

Домот Highball Очила {Сет Од 12} Јасно Тешки База Високи Бар Стакло, {16-оз} Пиење Чаши за Вода, Сок, Пиво,

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЕЛЕГАНТЕН СЕТ ОД СТАКЛО : Овие модерни highball стакло чаши функција прекрасен дизајн.совршен за формално забава, а исто така се на стакло на избор за повик за јадење на забави, свадби и други забава.СОФИСТИЦИРАН ИЗГЛЕД : Оваа група на пиење очила понуда елегантен, софистициран изглед и функција, исто така, единствена стакло форма.Оваа прекрасна поставите дефинитивно ќе заврши на décor на вашата маса setup.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа група на 12 гимнастик очила се стилски, цврсти и трајни производи за секојдневна употреба или за било посебен настан за секој вид на пијалок.Капацитет 16oz.СОВРШЕН ЗА БИЛО ПИЈАЛОЦИ : Овие кулер очила се разноврсна доволно за да го прослават било маса амбиент .Ова стакло во собата е совршен за Вода, сок, вино, martinis и повеќе.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - Ова стакло во собата е сосема безбеден и совршен за машина за миење садови.Не грижи за напукнување, гребење или заматување како инфериорни во пластични чаши.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Доколку тие се оштетени, на било кој начин по пристигнувањето, ние ќе ви испратиме замена поставите бесплатно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат