• Новак
Toshiba Прочистувач на Воздух ЦАФ-W36USW УВ Светлина Sanitizer, Наменета за Чад, Прашина, Мириси, Полен и домашно Милениче Коса за Дом, Канцеларија, Спална соба, Црна

Toshiba Прочистувач на Воздух ЦАФ-W36USW УВ Светлина Sanitizer, Наменета за Чад, Прашина, Мириси, Полен и домашно

DEN 4223.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Висока Ефикасност Филтрација】Оваа Toshiba Прочистувач на Воздух вклучува 3 филтри (Пред-филтрирање, HEPA филтер, Активиран јаглерод) да го фати 99.97% од воздушни честички 0.3 microns како што се чад миленици првут, мувла, полен, алерген, и прашината од воздухот. 【Идеален Прочистувач на Воздух за Дома】прочистувач на Воздух работи во средни до големи соби до 222 квадратни.ft. 3 брзина на поставување на ниско ниво за да со голема брзина ќе ги задоволи различни барања. 【Моќна УЛТРАВИОЛЕТОВА Светлина Sanitizer】Убива бактерии и воздушни вируси како што се инфлуенца, стафилокок, и rhinovirus, УВ прочистувач на воздух креираат здрава средина за вас и вашето семејство. 【Тивка Работа 】 толку ниско, Како 32d B под режим на Спиење, можете да спијат во мирен и смирувачки внатрешна средина. 【Алекса Способност 】 Toshiba Smart Прочистувач на Воздухот може да се вклучува и исклучува преку Алекса Стан или било Ехо уред преку гласовна контрола.Тоа го прави полесно да се прочисти воздухот во вашиот дом од каде со само една заповед. 【Компатибилен Филтри 】 цртичка програмата ќе ја испрати потсетници од Алекса Стан кога филтерот треба да биде заменет.Изберете Toshiba HEPA филтер (за да бидат заменети секои 12 месеци) и Toshiba активниот јаглен филтер (да се заменуваат на секои 3 месеци) (филтер за замена). 【AHAM & Energy Star Заверена】Професионални уверение за вашата безбедност.Во согласност со Калифорнија Воздух Ресурси Одбор (ХИДРАТИ) за надворешно чистење уреди.На Intertek Testing Service потврдија дека Toshiba ЦАФ-W36 USW Прочистувач на Воздух задоволени барањата на ЕПА Енергија Ѕвезда.Toshiba Прочистувач на Воздухот со Алекса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индивидуални ароматерапијата шпоретот Ароматерапијата Шпоретот Креативни Gourd Бакар Печка Дома Затворен Ароматерапијата

Тоа е добар помошник за вашиот семеен живот, ова е вашиот прв избор!★ Бренд : JIAHE115★ Добредојдовте на наш

DEN 3898.56