• Новак
Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 35X35X35MM L-ТАБОТ T766 (Пакување од 20) (ATS-14C-152-Ц2-R0)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 35X35X35MM L-ТАБОТ T766 (Пакување од 20) (ATS-14C-152-Ц2-R0)

DEN 9097.92

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Тоне.Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Лента.Дел Статус : - Активен.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Врвот Mount Product Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Tray Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.378"; (35.00 mm)Ширина : - 1.378"; (35.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 1.378"; (35.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 3.32 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-14 C1 : - $7.0200010 : - $6.8300025 : - $6.45040 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат