• Новак
HABADOG Миленичиња Куче Анти Кората Залак Главата Поводник Најлон Куче Обука на Глава, Јака Не се Повлече на Безбедно Устата се Подигнат Запира Куче Влечење со Главата

HABADOG Миленичиња Куче Анти Кората Залак Главата Поводник Најлон Куче Обука на Глава, Јака Не се Повлече на

DEN 2071.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Кучиња.Тип : Leashes.Куче Поводник Тип : Основни Leashes.Модел : Цврсти.Материјали : Најлон.Сезона : Сите Seasons Feature : анти bark Product Опис : Предмет Тип : Куче Главата Collar Material : Polyester Color : Црна,Црвена,Blue Size Chart SizeMouthNeck S8-20cm/3.14-7.87"28-35cm/11.02-13.77"M-10-25cm/3.93-9.84"33-40cm/12.99-15.74"L12-30cm/4.72-11.81"-38-50cm/14.96-19.68"XL-15-34cm/5.90-13.38"-43-58cm/16.92-22.83"Features : 1. Тоа е прилагодлив, лесни и удобни.2. Тоа е високо-квалитетни, трајни и лесни да се чистат.3. Овозможи кучиња да дишат и да јаде слободно.4. Сврти главата на кучиња нежно, контрола на насока на кучето е движење, направи обука полесно, и нека ви ја поврати контролата.5. Лесно да се прилагодат, нека куче habitually носат.Им овозможи на вашето куче да дишат и зеваат слободно.6. Обуката на глава, јака ќе не врши притисок на грлото, обезбедување на дополнителна безбедност и намалување на бројот на пати влечење појас се протега.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат