• Новак
Свадба Круната за Невестата Кристал Принцезата тиара за Жените Матурска Кралица Круна Церемонија-Булчински Свадба Круна

Свадба Круната за Невестата Кристал Принцезата тиара за Жените Матурска Кралица Круна Церемонија-Булчински

DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка

♕ Боја : Роза Злато/Сребрена.Материјал : Алуминиумски, кристал.Рачно изработени .Направени од топ-класа материјал без исчезнува за трајни употреба.Лесни за преносни носи. ♕ Круна Големина(L*H) : Прибл. 19.7 * 9.5 cm (7.76 * 3.7 инчен Врвот на круната). ♕ Погоден за повеќето дами да се носат,Алуминиумски и кристал материјал дава дијамант погледне и тешко текстура. ♕ Секоја девојка заслужува да се чувствувате како принцеза/царица, на нејзината свадба ден.Овој прекрасен кристал круна ќе го направат вашиот сон да се обистини;пенливи headpiece, идеален за свадба, proms, партиите или било кои други посебни соаре. ♕ Сите круни доаѓаат со прилично розова кутија.Оваа булчински круна е апсолутно НЕВЕРОЈАТНА во лице.Нејзините 360 степени на екстремни гламур -член на кралското семејство Стил!Исклучително луксузен изглед и убаво акценти на речиси секоја свадбена фризура.Купување на една убава свадба круната за посебен ден.Кристал круна е Мала и симпатична, Тоа е погоден за пратилки и flowergirls.Легура круна која е многу голем и тежок е подобро за свадба невестата.Можете да изберете симпатична и убава тиара ако сакате да присуствува на забавата и вечер.Политика За Наплата Сосема Нов.Ако сакате да се Вратат, ве Молиме да ги ознаката и мојот нов производ.Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : 1. Производот се користи или оштетени. 2. Ознаката или пакет на мојот производ е оштетен.Ако сакате овој стил со clip earring, ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога наредил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Плетенка На Косата Бенд Синтетички Перика Коса Бенд Еластична Водат Широк Плетен Плетенки Буци Плетенка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 95.76