• Новак
Јуни Bloomy Зголеми Цвет ја Напушти Круна Булчински Ореол Headband со Прилагодлива Лента

Јуни Bloomy Зголеми Цвет ја Напушти Круна Булчински Ореол Headband со Прилагодлива Лента

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Крпа.Рачно изработени објект.Материјал : крпа.Со прилагодлива лента,одговараат на повеќето главата.Лесно да се стави на, удобен за носење и нема да кука на вашата коса.Убава за свадба, пратилки или цвет девојки на свадбата, фестивали, фотографија и сл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат