• Новак
Подарок Headwear Роденден Девојки за Жените Косата Додатоци Hairbands Headband Пролет Топка Коса Обрачот

Подарок Headwear Роденден Девојки за Жените Косата Додатоци Hairbands Headband Пролет Топка Коса Обрачот

DEN 662.40

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет тип : Headband.Материјал : Крпа.Големина : Една големина.Боја : Multicolor.Стил : корејски Смешен стил.Материјал : Cloth Style : корејски Смешно style Size : Еден size Item тип : Headband Color : Multicolor Package вклучуваат : 1 Pcs headband Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат