• Новак
5 Компјутери светне Бисер Headbands за Жени, Бели LED венчиња Неонски Коса Додатоци за Девојки, ноќта на Вештерките Божиќ Фестивал Свадба Светат Во Темница Партија Услуги

5 Компјутери светне Бисер Headbands за Жени, Бели LED венчиња Неонски Коса Додатоци за Девојки, ноќта на Вештерките

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

Убави додатоци за невести и пратилки, сладок свадба.7 во чипка бенд, еластична погоден за носене.Белата headband е достоинствен и елегантен, погодна за одмор партии, свадби.Пенливи бисери (faux)Шарени lights One големина одговара на all White чипка губење на јаже.5 во, со 40cm / 15. 2) Притиснете на мали копче за да го изберете светлина режими. 2) Притиснете го копчето за да го изберат начини : Брзо Флеш - Бавно Флеш - Постојана Светлина.【Тоа како да го користите】1) се Повлече од мали картон од вклучите копчето внатре сјајот hairband. 【Еластичен Големина】надворешниот дијаметар е за 14cm / 5.Една големина одговара на сите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат