• Новак
Кубен Циркони CZ Свадба Невестата Круна Тиара Headband на Коса и Накит Додатоци HG0056

Кубен Циркони CZ Свадба Невестата Круна Тиара Headband на Коса и Накит Додатоци HG0056

DEN 861.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со целосна 5 A ниво Кубни циркони, а не стакло или кристал, многу светкавиот.Метал е бакар обложено со вистински Платина,многу сјајна и светла,Не е лесно да исчезнат.Со Дијаметар Од Прибл. 5 1/2 инчи (Одговара на повеќето од возрасните) X 1 1/3 инчи (hight во центарот).Класичен дизајн полн CZ свадба тиара круна,свадба коса додатоци.Целосна Кубни Zirconias Свадба Булчински Tiaras,Жените Коса Додатоци.Направени со Кубни циркони, а не стакло или кристал.Метал е бакар, не легури,не е лесно да се бледнеат и скршени.Со дијаметар од прибл.се 5 1/2 инчи (Одговара на повеќето од возрасните) X 1 2/5inches (hight во центарот).Висок светкавиот кубни циркони,одлична изработка.Каменот не е лесно да се падне,не е лесно да исчезнат.Најдобар свадба треба најдобар коса, накит,не може да се користи евтини на коса и накит за вашите големи свадбена церемонија.Сите се вистински фотографии,она што го гледате е она што ќе добиете.Сите слики го зеде со себе.Ние сме porfessional fasion накит supplire.Ние можеме да дизајнираме за производство на алуминиумски+кристал& rhinesotne,Бакар+кубни zironia Накит.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моден Сребрена Боја Свадба Круна Жените Опаѓањето На Тиара Кристал Бисери Накит Рачно Изработени Свадба Додатоци

Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мо

DEN 2205.60